szurikataalapitvany@gmail.com

(+36) 30 606 34 05

Rendszeres támogatás

Ha egy gyermek váratlanul és egész életére beteggé válik… Ha a betegsége miatt diszkrimináció éri az óvodában, az iskolában… Ugye jó, ha van valaki, aki tud segíteni ilyenkor? Programjaink folyamatos működését, az igazi kiszámíthatóságot szervezetünk életében a biztos anyagi háttér jelentené, amihez Téged is hívunk támogatóként.

Támogasd rendszeres adományoddal a Szurikáta Alapítványt, hogy mindig ott lehessünk, ahol egy diabéteszes gyereknek szüksége van ránk!

Ha legalább egy évig vállalod, hogy minden hónapban legalább 2.000 forinttal támogatod a Szurikáta Alapítványt, akkor megküldjük Neked Tücsök meséjének teljes hangjátékát. Az adományozás során ne felejtsd el az e-mail címedet megadni, hogy oda küldhessük a hangjátékot.